Zaprojektowanie modnej koszuli męskiej


Ojciec zatrudnił mnie w swojej firmie, dlatego, że chciał dać mi doświadczenie. Nie spodziewał się jednak, że będę tak dobry. Dlatego zaoferował mi stałe zatrudnienie, własny gabinet i dość wysokie zarobki. Musiałem tak korzystną ofertę przyjąć, bo bym żałował w przeciwnym razie.

Wprowadzenie do produkcji zaprojektowanej koszuli męskiej

koszule męskie slim krótki rękawW ostatnim czasie modne stały się koszule męskie slim krótki rękaw dominował w danym sezonie i w wielu sklepach można było tego typu koszule nabyć. Dlatego właśnie ojciec poprosił mnie, żebym zaprojektował koszulę męską w takim stylu. Projektowałem głównie ubrania damskie, jednak na męskich też nieźle się znałem i z przyjemnością przyjąłem to zadanie. Pytałem ojca jak ma wyglądać taka koszula ale on przekazał mi podstawowe informacje i reszta zależała ode mnie. Ojciec wiedział, że mam talent i sam lubiłem nosić takie koszule męskie, dlatego miał pewność, że zaprojektuję coś wyjątkowego. Zaprojektowanie koszuli zajęło mi jeden dzień roboczy. Wykonałem koszulę w stylu nieco sportowym, ale nie też idealnie sprawdzała się przy spodniach na kant. Ojciec był pod ogromnym wrażeniem i od razu zdecydował się wprowadzić do produkcji koszulę, którą zaprojektowałem. Nie zdziwiło mnie to, ponieważ koszula z krótkim rękawem była wręcz idealna. Wiedziałem już, że ojciec będzie dostawał mnóstwo zamówień. Modna na koszule męskie tego typu długo będzie jeszcze aktualna, co było oczywiste, bo rozwiązanie takie było idealne dla każdego mężczyzny.

W międzyczasie zaprojektowałem jeszcze kilka wzorów koszul, które również ojciec wprowadził do produkcji. Zyski firmy diametralnie wzrosły, ponieważ koszule oczywiście okazały się hitem. Przez cały rok ojciec miał zbyt i tak dużych obrotów jeszcze nigdy nie osiągnął.