Z OC sprawcy należy się nam odszkodowanie


Nie zawsze zdajemy sobie sprawę, iż jako ofiarom wypadków, zawłaszcza tych samochodowych, należy nam się odszkodowanie z polisy OC sprawcy szkody. Gdy sami przechodzimy rehabilitację, czy proces leczenia, powinniśmy zgłosić się do kancelarii likwidującej szkody, która zgłosi w naszym imieniu wypadek Ubezpieczycielowi.

Dochodzimy od Ubezpieczyciela odszkodowania z OC sprawcy

jak uzyskać odszkodowanie z oc sprawcyGdy jesteśmy ofiarami wypadków bardzo często musimy przechodzić zabiegi operacyjne, czy długotrwałą rehabilitację. Nie zawsze zastanawiamy się nad tym, że od sprawcy przysługuje nam odszkodowanie. Uzyskane pieniądze możemy wykorzystać na leczenie, zakup leków, czy dodatkowe zabiegi fizjoterapeutyczne. Kiedy nie wiemy, jak dochodzić swoich praw i należnych nam świadczeń, warto udać się do kancelarii specjalizującej się w pomocy poszkodowanym, których pracownicy wskażą nam, jak uzyskać odszkodowanie z oc sprawcy oraz pomogą zebrać niezbędną dokumentację medyczną. Nie ulega bowiem najmniejszej wątpliwości, iż po wypadkach komunikacyjnych, zwłaszcza tych, w których poważnie ucierpieliśmy nie zawsze mamy czas , by zbierać na bieżąco całą historię naszej choroby. Wystarczy tylko udzielić pełnomocnictwa przedstawicielowi odpowiedniej kancelarii, który zbierze całą naszą dokumentacje medyczną i zgłosi ubezpieczycielowi szkodę, a gdy wypłacona kwota będzie zbyt mała, pomoże wnieść nam odwołanie.

Warto wiedzieć, iż ofiarom wypadków komunikacyjnych zawsze należy się odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznaną krzywdę. Warto więc zwrócić się o pomoc do kancelarii odszkodowawczej, w której dowiemy się, jak uzyskać odszkodowanie z polisy OC sprawcy szkody. Pracownicy kancelarii zbiorą całą naszą historię choroby, a następnie zgłosić szkodę odpowiedniemu Ubezpieczycielowi.