Tiulowe sukienki dla dzieci


 

Od kilku lat prowadzę własny butik. Jest to dość nietypowy sklep z ubraniami, bo w pełni poświęcony jest dzieciom. Moją pasją jest moda, a zaczęłam się nią interesować, będąc w gimnazjum. Wtedy też robiłam pierwsze przymiarki pod naukę szycia i projektowania ubrań. Ukończyłam kilka kursów, dzięki czemu mogę realizować swoją pasję ze sposobem na zarabianie na życie. Początkowo szyłam ubrania na indywidualne zlecenia. Dopiero po jakimś czasie zdecydowałam się na otwarcie butiku i połączenie swoich sił ze znajomymi projektantami. 

Modna dziewczęca sukienka

sukienki wizytowe dla dzieciModa jest moją pasją od wielu lat. Nie tylko jestem na bieżąco z tym, co w trawie piszczy, ale też projektuje i szyje własne kolekcje. Od kiedy prowadzę własny butik, połączyłam swoje siły z innymi projektantami. Nasze ubrania w większości są szyte przez zewnętrzną firmę. Sklep z ubraniami, który prowadzę, jest dość nietypowy, bo można w nim kupić tylko i wyłącznie dziecięcą odzież. Uwielbiam projektować ubrania dla dzieci, bo mogę wtedy dać się ponieść fantazji, zahaczając o własne marzenia z dzieciństwa. W okresie letnim mam ogromny popyt na sukienki wizytowe dla dzieci, które kupowane są na takie okazje jak komunia czy też wesele. Co roku staramy się wprowadzić do sprzedaży najbardziej modne kroje i kolory ubrań. Może się wydawać to trochę dziwne, ale co sezonowe zmiany trendów dotyczą również najmłodszych.tym roku, na przykład, modne są dziewczęce sukienki z dodatkami tiulu. Najlepiej, zaś, żeby cały dół sukienki wykonany był z tego właśnie materiału. Jak chodzi o kolory to królują pastele. W przypadku sukienek dedykowanych typowo na wesela bardzo dużo osób jest zainteresowanych wielobarwnym, często wręcz tęczowym dołem. W takich sukienkach z tiulem każda mała dziewczynka może poczuć się jak prawdziwa królewna. A która z nas, będąc dzieckiem, nie marzyła właśnie o tym, żeby stać się królewną właśnie?

Bardzo lubię wszelkie nowinki dotyczące mody. Umiem projektować i szyć, na życie zarabiam, natomiast, swój własny butik z ubraniami dedykowanymi dzieciom. Największym zainteresowaniem w okresie letnim cieszą się oczywiście sukienki dla dziewczynek. W tym roku króluje tiul, który nadaje sukienkom weselnym czy też komunijnym nieco księżniczkowy wygląd, który przecież małe damy uwielbiają.