Najlepsze traktorki ogrodowe


Jeżeli chcemy, by nasz trawnik wyglądał perfekcyjnie i nie było na nim widać śladów niedokładnego koszenia, warto zdecydować się na zakup traktorka ogrodowego, czyli kosiarki w specyficznej formie, ale tak naprawdę dużo lepszej i bardziej wydajnej od tradycyjnych urządzeń do koszenia.

Gdzie kupić traktorek Stiga?

traktorki ogrodowe stigaNiestety nie jest możliwe uzyskanie zadowalającego efektu koszenia dużych powierzchni, przy użyciu tradycyjnych kosiarek ręcznych. I nie jest to dziwne, bowiem ich moc jest niewielka, a przy tym wymagają sporej wprawy, a i ona czasem nie wystarcza. Dodać też trzeba, że dość często trzeba w nich wymieniać elementy tnące, co generuje dodatkowe koszty. W takiej sytuacji, zdecydowanie warto zdecydować się na zakup traktorka ogrodowego, choć nazwa może być nieco myląca, gdyż jego możliwości można wykorzystywać także w skali komercyjnej, np. do koszenia boisk, przygotowywania powierzchni na imprezy masowe, etc. Traktorki ogrodowe Stiga są jednymi z najlepszych, co  znajduje odzwierciedlenie w ilości sprzedanych egzemplarzy. Choc na to wpływ ma także fakt iż są one najtańszymi pojazdami tego typu na rynku. Dodać trzeba, że są spalinowe, ale bardzo oszczędne, bowiem zużywają bardzo niewielkie ilości paliwa. Jeżeli chodzi o prędkość, to mogą poruszać się nie szybciej niż dwadzieścia kilometrów na godzinę, co jest w zupełności wystarczające do sprawnego skoszenia nawet dużych powierzchni. 

Mimo, że traktorki są spalinowe, to wcale nie generują więcej hałasu niż tradycyjne, ręczne kosiarki. To bardzo duża zaleta, bowiem nawet krótka praca w hałasie o dużym natężeniu, może powodować nie tylko bóle głowy, ale także rozdrażnienie. Ponadto są opatrzone wszelkimi, niezbędnymi atestami i certyfikatami, potwierdzającymi bezpieczeństwo użytkowania.