Makijażystka z Lublina


Jestem typem osoby, która jest bardzo zapracowana. Pracuję w korporacji i kwestie związane z pracą są u mnie na pierwszym miejscu. Rankiem wykonuję bardzo delikatny makijaż, który nie rzuca się w oczy, a jedynie lekko poprawia urodę. Dlatego też, kiedy zostałam zaproszona na wesele, postanowiłam skorzystać z usług specjalistki, dla której make up nie ma tajemnic.

Specjalistka od makijażu z Lublina

make up lublinZnajomi bardzo często narzekają, że nie mam dla nich czasu. Jest w tym stwierdzeniu trochę prawdy, ponieważ w ciągu tygodnia, wracam do domu dość późno i jestem na tyle zmęczona, że nie chce mi się spotykać z innymi. W weekendy za to nadrabiam swoje towarzyskie zobowiązania, czerpiąc z nich wiele radości. Ostatnio na jednym z takowych spotkań otrzymałam zaproszenie na ślub od swojej koleżanki. Bardzo się ucieszyłam jej szczęściem. Od razu zaczęłam planować zakup pięknej sukienki. Swoje myśli poświęciłam również makijażowi. Ustaliłam, że na tę okazję zrobię sobie wyjątkowy make up Lublin to duże miasto, więc ze znalezieniem odpowiedniej makijażystki nie miałam problemu. Przejrzałam bardzo wiele portfolio i zdecydowałam się na skorzystanie z usług tej dziewczyny, której dotychczasowe makijaże najbardziej mi się podobały. Od razu się z nią skontaktowałam i umówiłam na odpowiedni termin. Byłam tym faktem bardzo podekscytowana, ponieważ dotychczasowo nosiłam bardzo delikatny makijaż, który nie rzucał się w oczy.

Kiedy zobaczyłam się w lustrze po zrobieniu mi makijażu przez makijażystkę z Lublina, byłam bardzo szczęśliwa. Czułam się piękna i bardzo się sobą podobałam. Pozostało mi tylko oczekiwać na wesele swojej przyjaciółki. Już wtedy wiedziałam, że będę się rewelacyjnie bawiła. Z pewnością będę polecała tę makijażystkę swoim koleżankom!